O nas

Jesteśmy kolejnym pokoleniem zajmującym się produkcją oraz uprawą róż w gruncie i w pojemnikach. Pierwsze róże w naszej rodzinie pojawiły się w latach osiemdziesiątych. Wtedy prowadzona była wyłącznie produkcja i uprawa w gruncie oraz sprzedaż róż z gołym korzeniem. Dziadkowie eksportowali wówczas róże za granicę, głównie do krajów skandynawskich Norwegii    i Szwecji. Następnie w latach 90-tych rodzice jako jedni z pierwszych w regionie z sukcesem wprowadzili do szkółki uprawę róż w pojemnikach. Dzięki wiedzy przekazanej przez pokolenia możemy kontynuować tą piękną tradycję różaną w rodzinie Ziębów (teraz jako Sułek). Obecnie nasza produkcja sięga 20 tys. róż w różnego rodzaju pojemnikach, we wszystkich rodzajach i ponad 200 odmianach.
W swojej ofercie posiadamy :

Drugą gałęzią ogrodnictwa , jaką się zajmujemy i która jest jednocześnie naszą wielką pasją jest projektowanie i aranżacja ogrodów oraz terenów zieleni. Wiedza zdobyta na studiach na kierunku Architektury Krajobrazu oraz nabyta w praktyce pozwalają nam na tworzenie pięknych, niepowtarzalnych, pełnych uroku przestrzeni. Naszą specjalnością są oczywiście ogrody różane ale tworzymy również ogrody w każdym wymarzonym przez inwestorów stylu i o spersonalizowanym charakterze.
Z połączenia tych dwóch dziedzin ogrodnictwa powstało STUDIO ZIELENI A&Ł SUŁEK – firma która może zagwarantować Państwu fachowość i profesjonalizm w wykonywaniu oferowanych usług. Nieustanny rozwój oraz pasja, którą wkładamy w naszą pracę buduje markę rzetelnej firmy, która posiada szerokie grono zadowolonych klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą.


Zapraszamy do współpracy!